سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
info@noavarnews.ir

در راستای ارتقاء سطح علمی و اطلاع رسانی صحیح اخبار فناوری اطلاعات به مخاطبان و علاقه مندان حوزه IT و تکنولوژی، وب سایت خبری نوآور در آذرماه ۱۳۹۴ توسط چند تن از فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های مدیریت، فناوری اطلاعات و گرافیک راه اندازی شد. نوآورنیوز یک وب سایت خبری (عام المنفعه غیرانتفاعی) می باشد که تمامی مطالب و اخبار حوزه فناوری اطلاعات را بدون دریافت هزینه و حق اشتراک به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

کلیه اخبار و مطالب منتشر شده در وب سایت و شبکه های اجتماعی نوآورنیوز تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و نهادهای دیربط بوده و ضمن حفظ اصل امانت داری و رعایت اصول حرفه ای، مطالب یا توسط نویسندگان این مجموعه تهیه، تدوین و منتشر می شوند و یا از طریق منابع معتبر خبری خارجی ترجمه شده و پس از بازنگری با ذکر نام و لینک منبع مذکور منتشر خواهند شد. به منظور حفظ رسالت نوآور نیوز مبنی بر اطلاع رسانی و بروزنگهداری جامعه تکنولوژیک و فناوری کشور بر اساس همکاری های سازنده، این وب سایت با آغوش باز از مقالات، گزارشات، تصاویر، نقد و بررسی و نظرات کارشناسان، افراد علاقه مند و مخاطبان استقبال خواهد کرد. وب سایت خبری نوآور ضمن ثبت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی، صرفا با آدرس های www.noavarnews.com و www.noavarnews.ir به فعالیت خود ادامه داده و هیچگونه شعبه فیزیکی ندارد بنابراین هر آدرس اینترنتی غیر از موارد ذکر شده هیچگونه ارتباطی به این پایگاه خبری آنلاین نخواهد داشت.

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

آنچه که از مطبوعات یک جامعه مورد انتظار است ، این است که معلومات مردم را بالا ببرند ؛ این کار و این مسئولیت به معنای اثرگذاری مستمر بر روی ذهن و فکر یک مجموعه ای از مردم است که همین دارای اهمیت است.

استفاده از کلیه مطالب و بخش های وب سایت نوآورنیوز کاملا رایگان بوده و بازنشر محتوی، صرفا با ذکر منبع مجاز می باشد

تمامی حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به مجموعه خبری فناوری اطلاعات نوآور بوده و هرگونه تقلید از ظاهر و مطالب این وب سایت مشمول پیگیری قانونی خواهد بود. کپی رایت ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

Send this to friend